Shitet super apartament 2+1 me cmim kleringu!!

 • 74.800€
, Unaza e Re
shitje

Shitet super apartament 2+1 me cmim kleringu!!

, Unaza e Re
 • 74.800€

Details

 • Price: 74.800€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355686511111

Description

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re.
Informacion mbi apartamentin: Kati 3, sipërfaqe ndërtimi : 110 m2
Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, 2 ballkone.
Kubaturë e rregullt, punime cilësore , sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike , e veshur me tulle termike.
Vendndodhia: 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 16 minuta larg Qendres.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 74.800

 • Address Unaza e Re, Ish Zdruktharia, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania