SHITET SUPER APARTAMENT LUKSOZ TE KOMPLEKSI KOLOMBO!!!

 • 160.000€
, Kompleksi Colombo
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT LUKSOZ TE KOMPLEKSI KOLOMBO!!!

, Kompleksi Colombo
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartament 125 m2 + vend parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, dhe nje ballkon të mbyllur me vetrata aktualisht eshte pershtatur si studio.

Dy banja të medha të dyja me dritare, me sistemin e ujit të ngrohte 3 fazor, gje qe ben të kemi uje të ngrohte gjithe kohën pa limit, duke kursyer energji gjithashtu.

Cdo dhome eshte e paisur me kondicionere chiller Toshiba, gjithashtu shume ekonomik ne konsum.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Kompleksin Colombo,

Rezidence e rrethuar dhe e survejuar me kamera, nje zone mjaft e qete, e paster,me lulishte stola dhe ambient clodhes për familjaret dhe femijet e kompleksit.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne kati ne IV të nje pallati 5 katesh, me ashensor, dhe me garazh.

Brenda kompleksit ka gjithashtu edhe vende parkimi. Apartamenti dhe garazhi jane me certifikate pronesie.

Apartamenti eshte rinovuar plotesisht se fundmi, dhe eshte bëre me punime dhe materiale të nje cilesie superiore.

Parkimi nuk perfshihet ne cmim. Dritaret të gjitha jane rinovuar dhe jane dopioxham cilesia më e mire ne treg, me grila elektrike.

Mobilimi eshte i gjithi dru cilesi e shkelqyer.

Per nje vizite ne prone telefononi ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-vend-parkimi/

 • Address Kompleksi Colombo
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate