SHITET SUPER APARTAMENT I ARREDUAR 2+1 NË RUS, SHKODËR

 • 96.000€
, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT I ARREDUAR 2+1 NË RUS, SHKODËR

, Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 161 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694002428

Description

SHITET SUPER APARTAMENT I ARREDUAR 2+1 NE RUS .

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 161 m2 dhe ndodhet në katin e 8-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 2 tualete, 1 ballkon 18 m2 , 1 verandë 35 m2.

Kondicionim inverter në çdo ambjent,kompletuar me të gjitha paisjet elektroshtëpiake me parametra bashkëkohore, të gjitha brenda garancisë.

Hidroizoluar me polisterol për një ambjent anti-lagështirë e temperaturë konstante. Dritaret dhe dyert e ballkoneve, dopjo xham dhe me grila. Secila dhomë e gjumit dhe saloni shoqërohet me ballkon. Investimi total rreth 25.000 €.

Pamja panoramike, mbi qendrën e Rusit, larg zhurmës dhe pluhurit të qendrës, hapësira e salonit me dritë e ajër, kombinuar me varandën e punuar në cilësine maksimale, ofrojne luks.

Blerësit i ofrohet falas edhe një depo e sistemuar me rafta, që ndodhet një kat nën hyrje.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmimi është 96 000 euro/ total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694002428

 • Address Shkoder, Shkodër, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate