SHITET SUPER APARTAMENT, “AQUAMARINE RESIDENCE”, VLORË

 • 560.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 560.000€

Details

 • Price: 560.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET SUPER APARTAMENT, “AQUAMARINE RESIDENCE”, VLORË

Des sjell në shitje apartament në një nga rezidencat më luksoze. Çmimi:560,000 Euro Vendndodhja, Rezidenca Aquamarine, Vlorë Sipërfaqe: 163.7 m2 bruto – Aquamarine Residence është një kompleks rezidencial, i pozicionuar në një ndër zonat më elitare të bregdetit Jon, mes ajrit të pastër , klimës së butë mesdhetare dhe një pamje magjepsëse që ofron relievi bregdetar. -Infrastruktura rrugore është shumë e zhvilluar, e cila bën të mundur që kjo rezidencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me pjesën tjetër të qytetin, për çdo shërbim të nevojshëm. -Ndërtesa e vilës është e punuar totalisht me gur me një cilësi të lartë punimi, sipas standarteve të ndërtimeve të viteve të fundit. -Vila është e pajisur me një pishinë private me një hapsirë të bollshme për t’i mundësuar familjes tuaj qetësi dhe argëtim në ambiente komode dhe private të vilës tuaj. -Projektimi i vilës i është përshtatur më së miri pozicionit gjeografik, duke bërë të mundur që çdo hapësirë e saj të ketë ndriçim natyral dhe pamje relaksuese nga deti. Organizimi i brendshëm: 1 Sallon + Ambient gatimi 3 Dhoma gjumi + Garderobë 3 tualete 2 Ballkone 1 Depo Oborri Detaje të tjera: Ndërtim bashkëkohor dhe luksoz Veshje guri Parket Hidrosanitare të markave më cilësore Pishinë private Në çmim pëfshihet dhe hapsirë parkimi Shitet i mobiluar Vila është e pajisur me panele diellore Totalisht e survejuar me sistem kamerash Aktualisht është i dhënë me qira ditore Me dokumentacion të rregulltë hipotekor ID:12801 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: Kontakt: +355 69 703 2244

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta