SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+3+VERANDE TE KODRA E DIELLIT

 • 260.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 4+1+3+VERANDE TE KODRA E DIELLIT

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

 

Jeni duke kerkuar nje apartament i cili tju ofroj privatesi si te jetoni ne nje vile.Ka nje pamje te lire eshte i vetmi apartament ne kete kate.Te Kodra e Diellit  shitet super apartament 4+1+3 tualete me siperfaqe totale 123.5 m2,plus nje verande shum e madhe. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes te  ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me te qete dhe komode. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 5-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 4 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 3 tualete dhe 1 verand shum te madhe. Apartamenti shitet ne gjendjen qe eshte totalisht i mobiluar. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim jug-lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.Disponon dokumentacion te plote Hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet-super-apartament-413verande-te-kodra-e-djellit/

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Tirana Municipally, Farkë, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate