SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2, RRUGA DALIP TOPI, TIRANË

 • 93.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2, RRUGA DALIP TOPI, TIRANË

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2, RRUGA DALIP TOPI, TIRANË

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati te ri me ashensor.

Sipërfaqja totale e apartamentit është 113 m2.
Siperfaqe e brendshme eshte 101.4 m2.

Organizimi:
3 dhoma gjumi,
1 sallon+ambient gatimi,
2 tualete,
2 ballkone te bollshme.

Apartamenti eshte totalisht i investuar, i pa banuar me pare dhe shitet i mobiluar.

Çmimi i shitjes: 93.000 Euro/Total.
I panegociueshem!

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999

 • Address Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate