SHITET ; Super apartament 3+1+2/ Blv. Gjergj Fishta

 • 198.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET ; Super apartament 3+1+2/ Blv. Gjergj Fishta

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 198.000€

Details

 • Price: 198.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 067 2062729

Description

#SHITET ; Apartament 3+1+2/ zona: Qendër Bulevardi “Gjergj Fishta ”
Apartment for sale ———————–☆☆☆☆☆
▪︎Apartamenti ndodhet në zonën me të kërkuar me vendndodhje strategjike e rrethuar nga institucione dhe biznese sëbashku.
▪︎Godina ka një ndërtim cilësor, në plan të parë nga Lana, funksional si qendër biznesi me shërbime të ndryshme dhe banim së bashku.
▪︎Apartamenti ndodhet në katin e XII-të, me një sipërfaqe prej 164 m2, i perbere nga sallon ndjenje, ambjent gatimi më vete, 3 dhoma gjumi, korridor funksional ne shpërndarjen e dhomave, 3 ballkone, si dhe dy tualete. Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
▪︎Apartamenti shitet bashkë me mobilim, nje investim i konsiderueshëm dhe cilësor.
▪︎Mundësi shfrytezimi edhe për biznes pasi disponon hapësira të mëdha dhe të bollshme per ndarje ambjentesh, mundësi e mirë dhe për investim/ qiradhënie.
▪︎Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar.
▪︎Çmim shitje: 198.000 €
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 067 2062729
▪︎info@imobiliareprime.com
▪︎www.imobiliareprime.com

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare