SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE YZBERISHT

 • 79.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE YZBERISHT

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 79.000€

Details

 • Price: 79.000€
 • Size: 144 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE YZBERISHT

Ne Yzberisht shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 144 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges kryesore. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj, per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete, 1 koridor qe ben te mundur lidhjen me dhomat dhe verande me dalje nga salloni. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE YZBERISHT

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate