SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 (MOBILIM MODERN) ,TEK ISH-EKSPOZITA,TIRANË

 • 367.500€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 (MOBILIM MODERN) ,TEK ISH-EKSPOZITA,TIRANË

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 367.500€

Details

 • Price: 367.500€
 • Size: 147 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 69 204 8884

Description

Shitet Apartament 3+1+2 (mobilim modern)
Ish-Ekspozita,Tiranë

Çmimi 367.500 €

Sipërfaqja e tij është 147m2 dhe ndodhet në katin e 8-të te nje super pallati të ri me ashensor.

Apartamenti arganizohet ne:
3 dhoma gjumi
1 sallon + kuzhine
2 tualete
2 ballkone
Dokumentacion i rregullt hipotekor
I shtruar me Parket
Ashensor
Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës.
Mobilim modern

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni :

+355 69 204 8884
amra.cubaj@desrealestate.al

 

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate