SHITET : SUPER APARTAMENT 3+1/zona: Tegut REZIDENCE BANIMI

 • 235.200€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje

SHITET : SUPER APARTAMENT 3+1/zona: Tegut REZIDENCE BANIMI

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 235.200€

Details

 • Price: 235.200€
 • Size: 147 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET : SUPER APARTAMENT 3+1/zona: Tegut📍 REZIDENCE BANIMI
——————☆☆☆☆☆
▪︎ Kompleks rezidencial pranë qendrës tregtare TEG , strukturë banimi 3 KT + 2 KT parkim nëntokësor. Sip .ndërtimi 9200 m², arkitekturë bashkëkohore. Mundësi unike jetese midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit të ndërtimit si dhe stilit luksoz . Një nga vendodhjet më të kërkuara në zonën e rezidencave gjate viteve te fundit.
▪︎ Kjo tipologji apartamenti e organizuar me një sipërfaqe totale prej 147 m², kt e III-banim. Cilësi e lartë ndërtimi, standarte europiane: Sistem kapote fasade/dritare/ ventrata HMD- dopio xham, shtrim tubash për ngrohje apartamenti, materiale hidraulike/elektrike cilësore. Fazë përfundimtare/ vendosje dyer & hidrosanitare.
▪︎Çmim shitje: 1600€/m²- Me certificatë pronësie.
▪︎OPSIONAL/ Shitje garazhi 35 m² – 22.000 €
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni;
▪︎Cel 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Tirana County, Central Albania, Albania
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency