SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TEK REZIDENCA ” THE TOUCH OF SUN “, TIRANË

  • 300.000€
,

Details

  • Price: 300.000€
  • Size: 303 m²
  • Rooms: 4
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355697032244

Description

Shitet super apartament 3+1 tek Rezidenca ” The Touch Of Sun ” pranë qendrës tregtare TEG, Tiranë. Rezidenca është ndërtuar vitet e fundit dhe apartamentet janë të cilësisë së lartë, arredim bashkëkohor, hapësirë e bollshme, pamje relaksuese dhe ajër i pastër. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 303 m² dhe organizohet në: 3 dhoma, soxhorno, kuzhinë më vete, 3 banjo dhe verandë me sipërfaqe 130 m². Shitet totalisht i mobiluar me çmimin 300.000 €/total. Për më shumë informacion na kontaki. 069 70 322 44

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta