SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NË RRUGËN “DON BOSKO”, TIRANË.

 • 110.000€
, Rruga
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NË RRUGËN “DON BOSKO”, TIRANË.

, Rruga
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NË RRUGËN “DON BOSKO”, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë, si: shkolla, qendra shëndetësore, etj.
Ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri, të mirë-administruar dhe me ashensor.
Prona organizohet në: 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 1 sallon dhe 1 kuzhinë.
Apartamenti karakterizohet nga një investim cilësor në rifinitura dhe mobilim; si dhe ofron hapësira të bollshme dhe një mjedis të ngrohtë për të banuar.
Bashkë me apartamentin, ofrohet edhe një garazh me sipërfaqe 29 m2.
Çmimi i apartamentit është 110.000 Euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në nr:
+355696091356.

 • Address Rruga
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate