SHITET; SUPER APARTAMENT 3+1+ 2 GARAZHDE / BOGDANET

 • 320.000€
10 Qender - Posta, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET; SUPER APARTAMENT 3+1+ 2 GARAZHDE / BOGDANET

10 Qender - Posta, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320.000€

Details

 • Price: 320.000€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET; SUPER APARTAMENT 3+1+ 2 GARAZHDE / BOGDANET

 

▪︎ Apartamenti ka një sipërfaqe të brendshme prej 138m2, kati i VI-të banim, i organizuar në sallon ndenje, kuzhinë më vete, 3 dhoma gjumi, dhomë shërbimi, korridor i madh dhe funksional në shpërndarjen e dhomave, 2 tualete, njëri me ajrim natyral , si dhe një ballkon.

▪︎ Apartamenti ka një investim te konsiderueshem, instalime elektrike, hidraulike, parket dru masiv cilësisë më të lartë (Merbau), termoizolim , sistem qendor kondicionimi i markës Galletti, sistem kondicinimi rezerve me kaldajë, dalje për sistem me panel diellor për ngrohje dhe mundësi prodhim energjie.

▪︎ Sistem i pastrimit dhe filtrimit të ujit, dritaret d/alumini dhe xhama termik, sistem ndriçimi emergjent/ 8 orë autonimi, mure të veshur me letër murale cilësor, dyert dru masiv cilësi e parë, mobilimi i një cilësie të lartë, tarracë e shfrytëzueshme, e investuar dhe shtruar me pllaka , fshesë qëndrore me korrent e instaluar në ambjentin e ballkonit.

▪︎ Garazh nëntokesor për 2 automjete, me sipërfaqe prej 27m2 , i cili është i lyer së fundmi , i shtruar me pllaka, si dhe i aksesueshëm direkt me ashensorin e pallatit.

▪︎ Për një vizitë në pronë na kontaktoni:

▪︎ Cmim shitje; 320.000 €

▪︎ E-mail: info@imobiliareprime.com

▪︎ Cel: 0672062729

www.imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Qender - Posta

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency