Shitet super apartament 2+1+verande.

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet super apartament 2+1+verande.

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 124 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697264350

Description

Shitet super apartament 2+1+verande.

Ndodhet perballe gjimnazit Sami Frasheri, tek rruga e Barrikadave.

Ka nje siperfaqe totale 124.20 m2 dhe siperfaqe verande 28 m2 dhe ndodhet ne katin e 4.

Per informacione te tjera kontaktoni ne numrin:
069 72 64 350

  • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
  • Home Deal