SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE 5 MAJI

 • 71.650€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE 5 MAJI

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 71.650€

Details

 • Price: 71.650€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE 5 MAJI

Tek 5 Maj shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati ne ndertim 8-katesh me ashensore. Organizohet ne nje koridor te bollshem, ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne proces ndertime dhe per 6 muaj deri nje 1 vite perfundone perfundimisht. Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TUALETE TE 5 MAJI

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate