SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE PRANE NOBIS ID-983

 • 160.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE PRANE NOBIS ID-983

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE PRANE NOBIS ID-983

Shitet super apartament ne rrugen Sami Frasheri 2+1+2 me siperfaqe totale 115 m2. Ndodhet ne katin e 9 banimi te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 ballkone me hapesire te bollshme, 2 tualete te cilat jane te paisura me te gjitha hidrosanitaret e fundit. Ka orientim Veri-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE PRANE NOBIS

 • Address Liqeni, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate