SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+1 NE FRESK

 • 85.000€
Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+1 NE FRESK

Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 85.000€

Details

 • Property ID: 39748
 • Price: 85.000€
 • Property Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Ne Fresk shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe 136 m2. Apartamenti eshte ne katin e 2 te nje pallati te ri 5 katesh, me ashensor, shkalle me shume ndricim dhe ajrim natyral. Apartamenti eshte organizuar si me poshte: salloni me hapesire te bollshme ku jane bashke ambienti dhe i ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri nga te cilet me dritare, 1 koridor dhe 1 ballkon rrethues me pamje fantastike. Punimet jane nga me cilesoret extra patinimi, pllakat , vetratat me dopio xham , grilat dhe hidrosanitaret me te mira. E vecanta eshte se ka pamje shume te kendshme me ballkon shum te madh me dalje si nga salloni dhe nga dhoma e gjumit. Orientimi apartamenit eshte Jug-Perendim cka mundeson ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat pasi ofron ajrin e paster, qetesine dhe te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate