SHITET: Super apartament 2+1/zona: Qendër Rruga: “Bogdanët”

 • 153.000€
, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Super apartament 2+1/zona: Qendër Rruga: “Bogdanët”

, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 153.000€

Details

 • Price: 153.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET: Super apartament 2+1/zona: Qendër Rruga: “Bogdanët”

——————————————————

▪︎ Apartamenti ka një sip. totale prej 112 m², ndodhet në kt III-të banim, pallat i mirë administruar, ashensor & mirëmbajtje.

▪︎ I përbërë nga një sallon ndenje i madh,

ambjent gatimi më vete , 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon si dhe 2 tualete.

▪︎Mundësi e mirë investimi, zonë e kërkuar me qiradhënie të konsiderueshme. Disponon çertifikatë pronësie/i rivlerësuar.

▪︎Çmim shitje: 153.000 €

▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎info@imobiliareprime.com

▪︎Cel: 0672062729

▪︎www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency