SHITET; Super apartament 2+1/ zona: Liqenit

 • 129.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni artificial
shitje

SHITET; Super apartament 2+1/ zona: Liqenit

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni artificial
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

SHITET; Super apartament 2+1/ zona: “Kopshti Zologjik”
——————–☆☆☆☆☆
▪︎Apartamenti ndodhet në katin e V- të banim, me sipërfaqe prej 110 m², 80 m2 apattament+ 40m2 veramdë, pallat i ri, mbrapa super market Conad.
▪︎Përbëhet nga një sallon ndjenje/ kuzhinë më vete me fasadë xhami mee pamje panoramike 1 dhomë matrimoniale me dalje në ballkon, 1 dhomë studio, korridor si dhe një tualet.
▪︎ Apartament plot dritë, hapësira të mëdha, shitet i mobiluar. Pallati ka administrim, mirëmbajtje, ashensor.
▪︎Çmim shitje: 129.000 €
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni në:
▪︎ Cel : 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Liqeni artificial
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare