SHITET apartament KLERING 2+1 tek Rezidencatek Bulevardi i Ri

 • 134.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Ri
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Ri
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

SHITET super apartament 2+1 tek Rezidenca “Orbital Apartaments”
Vendodhje strategjike, midis rrugës Jordan Misja dhe Bulevardit të Ri të Tiranës!
👉 Vetëm tek ne e Përfitoni me cmim kleringu!
Rezidenca Orbital Apartament nodhet në polin më të ri dhe qendror të kryeqytetit, afër afër Bulevardit të Ri të Tiranës.
Apartamenti ka sipërfaqe 102.87m2, planimetri të rregullt, pozicionohen në kate të larta dhe orjentim te shkëlqyer Jug-Lindje.
Aktualisht objekti është në ndërtim në fazë karabinaje dhe ju jep mundësinë e personalizimit të ambjenteve të brendshme sipas dëshirës.
Kontaktoni zyrën tonë HABITAT për më shumë informacion:
📞0694370227 / 📞0694098578
 • Address Bulevardi Ri
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat