SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK KOMUNA E PARISIT , TIRANË.

 • 124.950€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK KOMUNA E PARISIT , TIRANË.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 124.950€

Details

 • Price: 124.950€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355697032246

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK KOMUNA E PARISIT , TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një pallati me ashensor.
Sipërfaqja e apartamentit është 119m2.
Organizimi:
2 dhoma gjumi,
1 sallon+ambient gatimi,
1 tualet,
1 ballkon i brendshëm.
Apartamenti ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë dhe ofrohet i mobiluar.

Çmimi i shitjes: 124.950 Euro/total . I negociueshem.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032246

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate