SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK ALI DEMI , TIRANË.

 • 90.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK ALI DEMI , TIRANË.

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , TEK ALI DEMI , TIRANË.

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati pa ashensor.

Sipërfaqja e apartamentit është 96.9 m2.

Organizimi:
2 dhoma gjumi,
1 sallon+ambient gatimi,
1 tualet,
1 ballkon i brendshëm.

Apartamenti ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë dhe ofrohet i mobiluar.

Çmimi i shitjes: 90.000 Euro/Total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694083999

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate