Shitet Super Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

 • 97.000€
Rruga Frosina Plaku

Shitet Super Apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

Rruga Frosina Plaku
 • 97.000€

Details

 • Property ID: 29379
 • Price: 97.000€
 • Property Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje

Description

Shitet Apartament 2+1 në kompleksin më të kërkuar në Tiranë, Magnet, shumë pranë 21 Dhjetorit
81m2 – 97,000€
Orientim Lindje
Pagesa me këste dhe financim deri në 75%
Zëizolim
Fasadë e ventiluar
Cilësi e lartë me produket ekologjike europiane
Hapësira të gjelbërta dhe pedonale
Rezervoni tani: 0696989306

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Compare listings

Compare
Fjoralba Kontakt.Al
 • Fjoralba Kontakt.Al