SHITET: Super Apartament 2+1/Pogradec , prane Hotel ELITE

 • 65.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje

SHITET: Super Apartament 2+1/Pogradec , prane Hotel ELITE

, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET: Super Apartament 2+1/Pogradec , prane Hotel ELITE

——————☆☆☆☆☆

▪︎Apartamenti organizohet në ambjent ndjenje & gatimi së bashku, 2 dhoma gjumi korridor, tualet me ajrosje në natyrë, depo, 3 ballkon e te mbyllura me ventrata. Apartamenti shitet i mobiluar.

▪︎ Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 90 m2  dhe ndodhet në katin II-të banim.

▪︎Disponon çertifikatë pronësie.

▪︎Çmim shitje: 65.000 €/ I rivleresuar

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎ Cel 069 4854105

▪︎www.imobiliareprime.com

▪︎info@imobilareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency