SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

 • 29.211€
, Lagjja
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.

, Lagjja
 • 29.211€

Details

 • Price: 29.211€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “GAFURR MUÇO”, LUSHNJË.
Sipërfaqja e apartamentit është 87.6 m², e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet shumë afër stadiumit në Lushnjë dhe ka një investim të mirë në të gjithë sipërfaqen e tij.
Shitet me çmimin prej 29211 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032244.

 • Address Lagjja
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate