Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’

 • 86.400€
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.400€

Details

 • Property ID: 29440
 • Price: 86.400€
 • Property Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 003555686911111

Description

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim perendim.
Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
Çmimi: € 86.400
 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Immo Albania
 • Immo Albania
 • +355 4 222 6005+355686511111

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania