SHITET: Super apartament 2+1/ Kompleksi Molla 2, Bulevardi Ri / Yzberisht

 • 70.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET: Super apartament 2+1/ Kompleksi Molla 2, Bulevardi Ri / Yzberisht

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0672162729

Description

SHITET: Super apartament 2+1/ Kompleksi Molla 2, Bulevardi Ri / Yzberisht
——————-☆☆☆☆☆
▪︎Super apartamenti ndodhet tek Bulevardi Ri, kompleksi Molla 2, me një sipërfaqe prej 114 m², Kt V-të banim, pallat i ri, me administrim & mirëmbajtje, ashensor.
▪︎Përbëhet nga sallon ndenje + kuzhine sëbashku, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, si dhe 1 ballkon.
▪︎Apartament plot dritë, i organizuar me hapësira të bollshme në shpërndarjen e dhomave, planimetri e rregullt.
▪︎Në proçes hipotekimi.
▪︎Çmim shitje : 70.000 €
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare