SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 BUZË DETIT NË SHËNGJIN.

 • 138.000€
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 BUZË DETIT NË SHËNGJIN.

, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696011333

Description

MUNDËSI E ARTË

Kështu do e quaja një apartament si ky, me pamje madheshtore buzë detit.

Super apartament, në katin e 3-të të një pallati me ndertim të cilësisë së lartë ,me super vendndodhje në Shengjin.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 92m2 në total.
Hapësirë e organizuar mjaft mirë në 2+1.

Sallon ndenje me aneks kuzhinë dhe super pamje nga deti.

2 dhoma gjumi secila me dalje në ballkon , te cilët ofrojne pamje të plotë të detit.

Apartamenti ofron një arredim modern, të punuar me arkitekt , me punime cilësore deri në detaje.

I pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e teknologjisë së fundit ,sistem automatik grilash dhe me kondicionim në çdo dhomë.

Orientimi veri-lindje i mundëson apartamentit ndricim natyral gjatë gjithë ditës.

Vjen në shitje me një çmim prej 138.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355696011333

 • Address Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Shengjin

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate