Shitet Super Apartament 170m2 Tek Juridiku

 • 340.000€
5 Blloku, Tek Juridiku
shitje

Shitet Super Apartament 170m2 Tek Juridiku

5 Blloku, Tek Juridiku
 • 340.000€

Details

 • Price: 340.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Super Apartament 170m2 Tek Juridiku 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifiniture shume cilesore. Apartamenti orientohet nga jug-lindja.
Organizohet ne 1 sallon te madh, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ndricim normal dhe 1 verande te madhe.
Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine me Parkun e Liqenit. Ofron gjithashtu sherbimet e nevojshme per nje familje si markete,farmaci,lavanderi,kende lojrash per femije,bare,restorante etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-tek-juridiku/

 • Address Tek Juridiku
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate