SHITET SUPER APARTAMENT 120m2 NE ASTIR

  • 96.000€
, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 120m2 NE ASTIR

, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 96.000€

Details

  • Price: 96.000€
  • Size: 120 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 120m2 NE ASTIR

Ne Astir shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 120 m2. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 2 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon i bollshem ndenje, kuzhine te vecuar,  2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet dhe nje ballkon me dalje nga dhoma e ndenjes. Apartamenti eshte restauruar dhe rinovuar totalisht. Ka nje orientim Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

SHITET SUPER APARTAMENT 120m2 NE ASTIR

  • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate