SHITET SUPER APARTAMENT 117M2 NE FRESK

 • 65.000€
, Ne Fresk
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 117M2 NE FRESK

, Ne Fresk
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartamenti 2+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale 117m2.
Organizohet me sallon te madh ndenjie+kuzhine, 2 dhoma te bollshme gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ka nje kubatur te rregull ku cdo ambient ka hapsiren e duhur dhe punime super cilesore.
Ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe mjaft e kerkuar per jetes si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…17m2-ne-fresk/

 • Address Ne Fresk
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate