SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE FRESK!!!

 • 45.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE FRESK!!!

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartament 1+1 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palllati te ri tek pallati lugano. Apartamenti ka hapsira teper te bollshem dhe bashkekohore, dhoma e gjumit si dhe dhoma e ndenjes (salloni + kuzhina) lidhen nga nje korridor i cili mundeson lidhjen e tualetit dhe dy dhomave te tjera. Hapsira e apartamentit eshte teper moderne si dhe arredimi po ashtu. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes qe eshte Fresku. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-11-ne-fresk/

 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate