SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK,TIRANË.

 • 70.000€
, kopshti botanik
shitje

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK,TIRANË.

, kopshti botanik
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 6723 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694083999

Description

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK,TIRANË.

Apartamenti është i organizuar ne korridorin ,sallonin e ndenjes, këndin e gatimit ,dhomë gjumi ,tualet dhe ballkon .
Apartamenti shitet i mobiluar .
Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha facilitete e domosdodhme të përditshmërisë .
Orientimi i pronës i mundëson ambientit ndriçim dhe ngrohtësi me dritë natyrale pothuajse gjatë gjithë ditës.
Vendodhja: Kopshti botanik

Sipërfaqja 67.23 m² .

1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banimi të një pallati të mirëadministruar dhe te paisur me ashensor.

Vendodhja e tij në një nga zonat më të pëlqyera të qytetit, e bën këtë apartament një mundësi shumë të mirë jetese.
Vjen në shitje totalisht i mobiluar me një çmim prej: 70.000 Euro.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë. na kontaktoni: +355694083999

 • Address kopshti botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate