SHITET SUPER APARATAMENT 3+1 NE ASTIR

 • 84.000€
, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SUPER APARATAMENT 3+1 NE ASTIR

, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

SHITET SUPER APARATAMENT 3+1 NE ASTIR

Ne Astir shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 128.6 m2, me vendodhje perfekte, buze rruges. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 7 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, 3 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete, 1 koridor qe ben te mundur lidhjen me dhomat e tjera, 2 ballkone, njera me dalje nga dhoma e ndenjes ndersa tjetra me dajle nga dhoma e gjumit me dalje nga dhoma e gjumit. Ka nje orientim Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricimin dhe ngrohtesine gjate gjithe dites. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate