SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË SHKODRËS

 • 2.500€
, Qendër, Bashkia Malësi e Madhe, Shkodër County, Northern Albania, Albania
shitje

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË SHKODRËS

, Qendër, Bashkia Malësi e Madhe, Shkodër County, Northern Albania, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 300 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355 69 400 2428

Description

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË SHKODRËS

Ambjenti komercial ka një sipërfaqe totale prej 300m2.

Ndodhet në katin 0 të një pallati të ri në qendër të Shkodrës.

Vendndodhja e tij e bën atë mjaft të preferueshëm për çdo lloj investimi.

Aktualisht ka edhe biznes të gatshëm dhe mjaft të suksesshëm të lëshuar me qira, i cili përfshihet në çmim.

ID e listimit 11786.

Çmimi i shitjes është 2500 euro/m2.

Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 400 2428.

 • Address Qendër, Bashkia Malësi e Madhe, Shkodër County, Northern Albania, Albania
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate