SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË SHKODRËS

  • 750.000€
,

Details

  • Price: 750.000€
  • Size: 300 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Description

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË SHKODRËS

Ambjenti komercial ka një sipërfaqe totale prej 300m2.

Ndodhet në katin 0 të një pallati të ri në qendër të Shkodrës.

Vendndodhja e tij e bën atë mjaft të preferueshëm për çdo lloj investimi.

Aktualisht ka edhe biznes të gatshëm dhe mjaft të suksesshëm të lëshuar me qira, i cili përfshihet në çmim.

ID e listimit 11786.

Çmimi i shitjes është 750.000 euro/total.

Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 400 2428.

Address

  • City Shkoder

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Shkoder
  • DES Shkoder