SHITET SHTEPIA PRIVATE E MOBILUAR NE ZONEN E SHKOZETIT 2+1+2!

 • 85.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688563481

Description

Shitet shtepia private, ndodhet ne zonen e SHKOZETIT .
Eshte e perbere nga korridori qe ben shperndarjen e dhomave nder te cilat dy dhoma gjumi, salloni bashke me kuzhinen, dy tualete.
Eshte e mobiluar dhe shitet sic eshte ne foto.
Per me teper infomacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare