OKAZION, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.

 • 35.000€
Fshati Rrapëz

OKAZION, Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.

Fshati Rrapëz
 • 35.000€

Details

 • Property ID: 34118
 • Price: 35.000€
 • Property Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: shtepi, truall
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698881623

Description

Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.
Shtepia ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar.
Cmimi i diskutueshem.

 

Kontakt : 0698881623

 • Address Fshati Rrapëz
 • City Lushnje

Compare listings

Compare
JosifTashi1
 • JosifTashi1