Shitet Shtëpi private, Xhamlliku Cmimi: 65,000 € ID: plus11152

 • 65.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Shtëpi private, Xhamlliku Cmimi: 65,000 € ID: plus11152

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697015473

Description

Shitet shtëpi private në Xhamllik buzë rrugës kryesore. Shtëpia ka strukturë 1-katëshe dhe sipërfaqe ndërtimi 107m2. E organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, oborr. Orientimi i tij jug-lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +