SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “SHEQ I MADH”, FIER

 • 60.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJJEN “SHEQ I MADH”, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 339 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Shitet shtëpi private + truall në lagjjen “Sheq i Madh”, Fier.
Ka një sipërfaqje totale trualli prej 393.7 m² nga të cilat 107.4 m² janë për banim.
Shtëpia është e organizuar në mënyrë të tillë: sallon+kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verandë.
Përpara shtëpisë ka edhe oborr.
Kjo shtëpi është një mundësi e mirë investimi pasi ndodhet në një zonë të qetë banimi.
Vjen në shitje me një çmim prej 60 000€/ total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247 / +355 69 703 2243.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-truall-ne-lagjjen-sheq-i-madh-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate