SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN “SHEQ I VOGËL” FIER.

 • 60.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN “SHEQ I VOGËL” FIER.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 257 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

Shitet shtëpi private, ndërtesë+truall në lagjen “Sheq i vogël” Fier.

Zonë mjaft e qetë dhe relaksuese.

Sipërfaqja totale e truallit është 257.28m² ku nga kjo sipërfaqe ndërtesa është 89.70m².

Shtëpia organizohet në: 1 dhomë + sallon, 1 kuzhinë,1 tualet, 1depo.

Shitet totalisht e mobiluar.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Orientimi i shtëpisë është jug-lindje.

Ndërtesa është e rrethuar me dritë edhe diell gjatë gjithë ditës.

ID e pronës: 11906.

Çmimi i pronës është: 60.000€/Total (i negociueshëm)

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate