SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL.

 • 240.000€
,
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL.

,
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 309 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355696050092

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL.
Shtëpia ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar nga turistët dhe është e shoqëruar nga gjelbërim një pamje fantastike.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 309 m2 dhe është 1-katëshe; por ofron mundësinë e ndërtimit të kateve të tjera.
Organizohet në: 4 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë dhe 4 tualete, si dhe një verandë të bollshme.

Çmimi: 240.000 Euro/total.

Për më shumë informacion, ose një vizitë në pronë, kontaktoni: +355696050092.

Address

 • City Ksamil

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate