Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra E Priftit, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+21331

 • 300.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra E Priftit, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+21331

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 362 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Shitet,Shtëpi Private + Truall, në zonën Kodra e Priftit.
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e ndërtimit:362 m2.
• Sipërfaqja e truallit 330m2.
• Strukturë 3 katëshe.
Organizimi :
Kati 0 – Garazh + Bodrum.
Kati 1 – ambjent ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Kati 2 – 2 ambjente ndenjie + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon + Papafingo.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Oborr.
• Punime cilësore.
• Bosh.
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +