SHITET SHTEPI PRIVATE +TOKE TRUALL 500m2 NE KSAMIL

 • 230.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

SHITET SHTEPI PRIVATE +TOKE TRUALL 500m2 NE KSAMIL

Siperfaqe totale: 500m2
Siperfaqe ndertimi : 90m2

Detaje të tjera:
-Ndodhet në një zonë shumë të dhe të qete me pamje nga liqeni Butrintit .
-Ka hapesira gjelbërimi
-Ndodhet në anë të rrugës .
-Mundësi shumë e mirë për investim dhe zhvillim në aspektin turistike

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor,me çertifikatë pronësie.

Çmimi: 230.000 Euro/Total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355692045103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Ksamil

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender