SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER

 • 60.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 6700 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet shtëpi private + 6700 tokë arë në lagjen Afrim , Fier . Shtëpia është 33 m² + 450 m² truall, toka është 6700 m² dhe është e mbjellë me 210 rrënjë ullinjë , pjesa e tokës është e rrethuar . Është me dokumentacion të rregullt . Çmimi i shitjes është 60000 € / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-shtepi-private-toke-are-ne-lagjen-afrim-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate