SHITET SHTEPI PRIVATE TEK TERMINALI KORCE-POGRADEC, NE TIRANE.

 • 160.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK TERMINALI KORCE-POGRADEC, NE TIRANE.

2 Qyteti Studenti / Sauk, Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 361 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet Shtepi private afer terminalit te Korces e ,Pogradecit me nje siperfaqe banimi 65 m2 dhe siperfaqe trualli 296 m2. Shtepia eshte e perbere nga 2+1, me dy dhoma gjumi, nje soxhorno nje aneks dhe nje tualet me dritare. Obori eshte bukur i sistemuar me peme dhe zbukurime dekorative e shum terheqese . Kjo shtepi ndodhet ne nje vend atraktiv, duke qene afer me qytetin e studenteve zona eshte e urbanizuar dhe me mundesi te medha zhvillimi te prespektives se afert. Ky ambjent eshte nje mundesi prioritare investimi per ke mundet.
SHTEPIA SHITET VETEM 160.000 EURO (pak i diskutushem)

 • Address Qytet studenti-qender, Rruga Arben Broci, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare