Shitet shtëpi private tek Spitali Durres

 • 300.000€
, Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 650 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355692024090

Description

Shitet shtëpi private tek Spitali, Durrës.
Shtëpia disponon 650 m2 truall, është e përbërë nga 2 kate, kati i parë funksionon si garazh ndërsa kati I dytë është ambjent për banimi me sipërfaqe 130 m2. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me hapësirë të madhe. Shtëpia është projektuar për ndërtim me 4 kate dhe ka mundësi për shtim. Shitet me cmim 300,000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!
Tel +355692024090 Whats app +355695437149

 • Address Spitali Durres, Sul Demneri, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina