SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË

 • 85.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 299 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355696828315

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË.

Shtëpia ka sipërfaqe 299 m2.

Shtëpia është e organizuar : 2dhoma gjumi ,1 sallon + kuzhine ,1 tualet dhe oborr +garazh.

Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe me facilitete të shumta si: ambulanca , institucionet, supermarkete etj.

Cmimi : 85 000 euro.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355696828315

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate