SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË.

  • 85.000€
,

Details

  • Price: 85.000€
  • Size: 299 m²
  • Type: shtepi
  • Status: shitje

Description

SHITET SHTËPI PRIVATE TE BASHKIA VLORË.

Shtëpia ka sipërfaqe 299 m2.

Shtëpia është e organizuar : 2dhoma gjumi ,1 sallon + kuzhine ,1 tualet dhe oborr +garazh.

Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe me facilitete të shumta si: ambulanca , institucionet, supermarkete etj.

Cmimi : 85 000 euro.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare