Shitet, Shtëpi Private, Shkozë, Tiranë. 105,000 € ID: OPP+22415

 • 105.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 153 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694054626

Features

Description

Shitet, Shtëpi Private në Shkozë.
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e truallit: 148.5 m2
• Sipërfaqja e ndërtimit: 153 m2
• Strukturë 2- katëshe.
Organizimi :
Kati 0 – i përshtatshëm si garazh.
Kati 1 – ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Me korridor shpëndarës
• Oborr.
• Punime cilësore.
• Ndërtim i ri (viti i ndërtimit 2006)
• I mobiluar.
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Shkozë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +