Shitet Shtëpi Private + Papafingo, Allias, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+22519

 • 300.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Shitet Shtëpi Private + Papafingo, Allias, Tiranë. 300,000 € ID: OPP+22519

4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 4000 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 003554 4526666

Description

Shitet Shtepi Private+ Papafingo, Rruga 5 Maji, Allias.
Informacion mbi pronën:
•.Sipërfaqje Trualli: 300m2
• Sipërfaqe Kati i: 143m2
• Sipërfaqe Kati i 2: 173m2
• Sipërfaqe Papafingo: 84.6m2
• Kati i 1: 4+1 me 2 Tualete
• Kati i 2: 3+1 me 2 Tualete
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
•Orientim–Veri-lindje.
• Shitet Godina e gjitha 300000 euro .
• Shitet kati i 2+papafingo 170000 euro.
• I Mobiluar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Me verandë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +